Dobrý den milí rodiče,

oznamujeme Vám, že v pondělí 31. 1. 2022 končí 1. pololetí školního roku 2021/2022 a zároveň děti obdrží svá hodnocení. Výpis z vysvědčení se bude předávat v jednotlivých  třídách ve 4. vyučovací hodině, potom vyučování končí. Školní družina i jídelna je v běžném provozu. Výuka v tento den začíná všem žákům v 8.00 hodin a končí v 11.40 hodin.  K rozhodnutí o zkrácení výuky jsme přistoupili až dnes a to z důvodu abnormálního nedostatku pedagogických pracovníků – nově nařízené karantény ze strany KHS.  Děti nemocné nebo v karanténě dostanou výpis z vysvědčení při nástupu zpět do školy.

Ještě připomínám, že v pátek 4. 2. 2022 jsou jednodenní pololetní prázdniny. Školní družina ani jídelna v provozu není. Děkujeme za pochopení a spolupráci. Snad brzy toto strašlivé období skončí. Přejeme krásný zbytek víkendu.

S pozdravem vedení školy