fotogalerie zde

Ve středu 3. 11. 2021 se konal v Atletické hale města Ostrava Atletický přebor městského obvodu  Ostrava-Jih.

Atletický klub SSK Vítkovice uspořádal pro děti ze základních škol Ostravy-Jih Atletickou soutěž na profesionální úrovni. Žáci naší školy se této soutěže zúčastnili poprvé a mezi žáky devátých tříd obsadili v týmové soutěži skvělé druhé místo.

V jednotlivých atletických disciplínách dokonce zvítězili – Lukáš Vaněk, Denisa Kašparová, Radek Hanuliak, Denisa Kozelská a Kateřina Chudejová.

Druhá místa ve svých disciplínách obsadily – Vendula Kopřivová a Daniela Straková.

Třetí místa – Kateřina Burianová, Martin Novotný, Jakub Novák – a místo čtvrté obsadil Lukáš Kubík.

Smíšená štafeta na 4x200m obsadila druhé místo.

Děkuji pořadatelům, ale zejména blahopřeji a děkuji všem našim sportovcům za parádní reprezentaci školy.

Mgr. Radim Kozel