Naše škola, pod sportovním klubem Blue volley Ostrava, uspořádala hned zkraje sezóny 2021 – 2022  kvalifikační turnaj v kategorii mladších žáků, kde figuruje hned pět žáků z Formanky. Po tak dlouhé přestávce způsobené covidem nebylo vůbec jednoduché vkročit s mladšími žáky do nové sezóny. Z pěti týmů se dostavily jen tři. Domácí tým Blue volley skončil po vyrovnaném boji na krásném třetím místě, druhé místo obsadil tým Red volley a první místo vybojoval tým VK Ostrava.

Není na škodu, že náš tým začíná v nižších skupinách, protože zejména v této kategorii se ještě neočekává dokonalá hra jménem volejbal, daleko důležitější je formování sportovní skupiny, se kterou se očekává dlouhodobá práce v kolektivní i v individuální rovině. Doufejme, že covid nerozhodne jinak!!!

Said Habboudji
učitel TV