Ve čtvrtek dne 19.12.2019 se přípravná třída vydala do Dolní oblasti Vítkovic, do Světa techniky, kde byl pro děti připraven výukový program s názvem: Svět plný barev.

Žáci si procvičili barvičky, druhy-názvy ovoce a zeleniny, vypracovali a vybarvili pracovní listy, zazpívali písničky, a nakonec si s barvičkami i zakouzlili. Děti se proměnily v kouzelníky a čarovaly s barvami, které míchaly dohromady. Malí kouzelníci si výukový program náramně užili. V Malém světě techniky se jim moc líbilo a celý program završili u vánočního stromečku s betlémem a zvoničkou. Na zpáteční cestě obdivovali i letadlo, které si důkladně prohlédli. Už se nemůžou dočkat dalších návštěv a výukových programů ve Světě techniky.

Keti Atanasova a Markéta Krčková

fotogalerie zde