24. 10. se našich osm kluků setkalo s žáky dalších týmů na turnaji MSK, který se konal na ZŠ Košaře. V našem týmu jsme měli pět začínajících žáků a tři starší chlapce narozené na podzim, jak kážou pravidla. Tito zkušenější žáci bravurně pomáhali svým malým kamarádům a většinovou činnost brali na sebe. Nemohli jsme ani uvěřit, že se nám podařilo získat prví místo a postoupit tak do nejlepší výkonnostní skupiny bez ztráty setu. Tento turnaj byl pastvou pro oči všem, kdo přišli, protože měli možnost vidět krásnou spolupráci starších hráčů s těmi mladšími – začínajícími, kteří ještě potřebují ochrannou ruku a vstřícnost od svých starších kamarádů.

Gratulujeme klukům nejen k vítězství, ale i k tomu, jak skvěle si spolu vedli!!!

Hráči z naší školy: Honusek Erik – 7.B, Habboudji Salim – 4.A, Kudla Tadeáš – 6.A, Moravec Matyáš – 6.A, Kejnovský Karel – 8.A, Tomáš Duy Lo – bývalý žák naší školy.

25. 10. 2021, Said Habboudji