Vážení rodiče,
srdečně Vás a Vašeho budoucího školáka zveme k nám do školy 9. 6. 2020.
Naše setkání s vámi proběhne ve dvou skupinách, přičemž první začíná v 15:00 hodin a druhé v 16:00 hodin.
Věnujte, prosím, pozornost pozvánce, která Vám byla zaslána prostřednictvím e-mailu – tam je čas schůzky uveden.

Vás, rodiče, čeká beseda se školním psychologem na téma „Jak připravit své dítě na začátek školní docházky“. Následně se dozvíte základní organizační záležitosti, související s nástupem Vašeho dítěte do školy, seznámíte se s p. učitelkami budoucích prvních tříd, obdržíte seznam pomůcek, které je třeba Vašemu budoucímu školáčkovi připravit, apod.

Pro děti jsme připravili zábavná stanoviště s úkoly na téma „Z pohádky do pohádky“, získají drobnou odměnu a na památku se vyfotografují jako budoucí žáci naší školy.

Těšíme se na vás! 🙂