Dne 12. 10. 2019 uspořádalo SR nejmenším žákům naší školy podzimní zpestření víkendu v podobě výletu do Zlínské ZOO Lešná. Sluníčko nám svítilo celý den, a tak jsme si mohli užít příjemnou procházku po ZOO. A díky krásnému počasí jsme viděli všechna zvířata, např. slona, který byl ve výběhu téměř na dosah ruky, dále všemi zbožňované surikaty, které pózovaly před fotoaparáty na skalkách, a dokonce i malá tygřátka hrající si v trávě pod důkladným dohledem maminky. Také jsme si prošli mnohé voliéry s různými druhy dravých ptáků a pestrobarevných papoušků. Stihli jsme i krmení lachtanů, kteří poslušně nosili kruhy a zvonili na zvoneček, samozřejmě za všechno dostali odměnu v podobě rybičky. Samozřejmě jsme udělali i pár zastávek na hřištích kde se děti pořádně vyřádily. A první místo v rubrice největší zážitek v ZOO vyhráli na plné čáře rejnoci, které jsme si mohli pohladit, a dokonce je i nakrmit. Na cestě domů všechny děti spokojeně usnuly vyčerpáním a nechaly si zdát o všech zážitcích, které prožily.

Za SR napsala p. Martina Dubská

fotogalerie zde