Dne 19. 12. 2018 se uskutečnil již tradiční vánoční turnaj ve volejbalu. Turnaje se zúčastnili žáci a učitelé ZŠ F. Formana, rodiče, a také bývalí absolventi naší základní školy. Jako nováčci se turnaje zúčastnili žáci 6. ročníku, kteří již od 3. třídy trénují pod vedením pana učitele Mgr. Saida Habboudjiho. Byli velkým překvapením turnaje. Žákům 9. ročníku i ostatním hráčům byli rovnocennými partnery.

Děkuji všem, kteří se zasloužili o zdárný průběh turnaje. Zvláště pak děkuji panu učiteli Mgr. Saidu Habboudjimu, který skvěle vychovává budoucí volejbalovou generaci. Za rodičovské sdružení i rodiče v jednom patří velké poděkování manželům Dubským, kteří zajistili výborné občerstvení pro hráče. Děkuji panu Martinu Dubskému za aktivní hru v turnaji. Děkuji bývalým absolventům naší ZŠ, kteří si přišli zahrát i fandit a v neposlední řadě děkuji naší paní ředitelce Mgr. Ludmile Večerkové za podporu a umožnění turnaj uspořádat.

Mgr. Marie Plášková