Naše škola se zapojila do celostátního projektu „HRDÁ ŠKOLA“.Jednou ze společných projektových aktivit je uspořádání školního dne, ve znamení Halloween. Během dopoledního vyučování čeká naše žáky výuka zpestřena o prvky této dlouholeté tradice a také soutěž o „Nejoriginálnější Halloweenskou dýni“ mezi jednotlivými třídami naší školy. Vyhodnocení soutěže, lampionový průvod masek i ohňostroj, který tento celý náš slavnostní den zakončí, proběhne od 17.00 hodin před budovou školy. Vítáni jsou nejen žáci školy a jejich rodinní příslušníci, pedagogové, naši přátelé z Mateřské školy Františka Formana, děti, jejich rodiče a paní učitelky ale taky široká veřejnost. Přijďte s námi oslavit tento den. Občerstvení a zábava je pro Vás připravena. Těšíme se na Vás všechny!!!