V úterý 15. května se konala talentová soutěž, kterou pořádal Žákovský parlament. Do soutěže se přihlásili zpěváci, hudebníci a tanečníci ze čtvrtých až šestých tříd. Jedinou zástupkyní starších žáků byla Eliška Kuncová z 8. třídy. Porotu tvořili zástupci Žákovského parlamentu a p. uč. Krausová a Kopecká. O ozvučení se ochotně postaral p. učitel Ševčík, za což mu moc děkujeme.

Porota hodnotila 14 vystupujících nebo skupin. Vlastně to byla samá děvčata, protože přihlášení chlapci onemocněli.  Rozhodování bylo těžké, protože talent na pohyb a cítění hudby prokázala všechna děvčata. Porotci se v průběhu soutěže rozhodli, že rozdělí soutěžící na 2 kategorie: taneční a hudební. Všichni si užili příjemnou atmosféru a trochu trémy. A jak to dopadlo?

Taneční kategorie:

1. místo:  Bongilajová Adélka   5. A
2. místo Sonnková Adriana a Denisa
Prokešová Hanka
Halamíčková Sabina
Chudejová Katka  všechny 5. B
3. místo: Faturová Nikol  4. B

Hudební kategorie:

1. místo: Králiková Aneta
Kramárová Františka obě 6. B
2. místo: Šerá Zuzka
Zouvalová Alena   obě 4. A
3. místo: Kuncová Eliška   8. A

A protože máme ve škole mnoho talentovaných dětí a letošní první ročník se nám moc líbil, rozhodli jsme se, že jej za rok zopakujeme znovu.

za Žákovský parlament

Mgr. Kovářová