Oslavili jsme významný den pro všechny učitele netradičním způsobem. Žáci 9. ročníku to vzali na chvilku za nás, učitele.

Strávili s žáky ve třídách na prvním stupni a ve dvou šestých třídách 2 vyučovací hodiny. Vyzkoušeli si ve skupinkách zabavit děti a přitom s nimi procvičit učivo matematiky, českého jazyka, hudební výchovy, dějepisu, zeměpisu nebo prvouky. S trémou se postavili před své mladší spolužáky a většinou připraveni si vyzkoušeli někdy náročnou práci s dětmi. Paní učitelky jim přispěly radou nebo pomohly připravit materiály pro výuku.

Děti nové učitelky a učitele přivítaly s nadšením, ale určitě jsou rády, že mají své paní učitelky, které se jim věnují každý den. Děkujeme všem za jejich obětavou práci.

Mgr. Dana Kopecká