Středeční odpoledne strávili vybraní žáci I. stupně na již tradiční soutěži ve skládání puzzlí. V letošním roce už proběhl 5. ročník této soutěže, ve které vždy 2 nejlepší žáci z každé třídy bojují o vítězství. Všichni soutěžící byli rozděleni do 3 kategorií.

V I. kategorii soutěžily děti 1. a 2. tříd. Vítězství získaly dívenky z 2.A – Klárka Kašubová a Natálka Šaradyová.

Za II. kategorii bojovali žáci 3. a 4. tříd. Nejlepší výkon podaly dívky ze 4.B – Terezka Slepánková a Eliška Szamaranszka.

No a III. kategorie zůstala na naše nejstarší žáky I. stupně. Nejlépe se dařilo děvčatům  z 5.A – Denisce Kozelské a Šárce Severové.

Absolutním vítězem celé soutěže se staly žákyně z 5.A. Poradily si se 120 mini dinosauřími puzzlíky za rekordních 18 minut.

Všichni vítězové dostali pěkné ceny a diplomy. A poražení? Ti smutní nebyli, protože věděli, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se!

Mgr. Renáta Krausová